Jen na skleničku
Na skleničku a tapas
Podobné podniky
Holiday Inn / Prominent

Holiday Inn / Prominent

Křížkovského 20, Brno

Spojení jedinečného místa pro setkání s přáteli či obchodními partnery a zajímavé kulinářské zážitky Vám nabízíme v klidném a příjemném prostředí restaurace Prominent Brno. Výjimečností zážitkové restaurace Prominent je „front-cooking“. Naši interpreti kuchařského umění Vám předvedou své kreace přímo před Vašimi zraky. Zárukou spokojenosti je také náš profesionální a zkušený personál, který svým hostům připraví neopakovatelný gastronomický zážitek. U nás se vždy setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem, s dobrou dostupností do centra Brna. Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně. Proto je také restaurace zapojena do projektů podporujících poctivou gastronomii, jako je CZECH SPECIALS nebo Stezka dědictví.

"Sladší sekt s dezertem. Ideální kombinace, která bude sladkou tečkou za příjemným večerem. Podávaný Bohemia Sekt Prestige demi sec je vyráběn tradiční metodou kvašením v lahvi, oproti Charmatově metodě se tak můžete těšit na plnější, i když stále šťavnatou chuť."
David Král, dvojnásobný držitel titulu Sommelier roku ČR
Lenka Vzorová - Someliér

Rezervovat stůl

Své místo si na Sektivalu nemusíte rezervovat, ale vzhledem k velkému zájmu o degustaci sektů a dobrého jídla, vám to doporučujeme.